Przejdź do treści

Drukarka HP: Więcej informacji o materiałach eksploatacyjnych

Więcej informacji o oryginalnych materiałach eksploatacyjnych HP

Początek treści

Wydajnosc w liczbie stron

Wydajnosc w liczbie stron to liczba stron, jakie uzytkownik moze wydrukowac dana drukarka i przy uzyciu danego wkladu, po przyjeciu okreslonych zalozen. Firma HP uczestniczyla w opracowywaniu, a nastepnie przyjela standard ISO/IEC 24711 wyznaczania wydajnosci w liczbie stron drukarki atramentowej.Firma HP uczestniczyla w opracowywaniu, a nastepnie przyjela standardy ISO/IEC 19752 oraz ISO/IEC 19798 sluzace do wyznaczania wydajnosci w liczbie stron drukarek laserowych monochromatycznej i kolorowej. .

Drukarki atramentowe

» Ink supplies warranty

Original HP inkjet supplies are covered by a limited warranty. To see the limited warranty for your inkjet supplies, click here.

»

Aby chronic system drukujacy i zapewnic wysoka jakosc wydruku, niektóre zbiorniki z tuszem posiadaja termin przydatnosci tuszu. Jednakze wiekszosc zbiorników nie ma terminu przydatnosci tuszu, co oznacza, ze nie istnieje okreslony termin, po którym beda nieprzydatne. .

» Przechowywanie i obsługiwanie wkładów atramentowych

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zaleca się używanie wyłącznie oryginalnych wkładów atramentowych HP oraz stosowanie się do poniższych wskazówek

» Print permanence

Photos printed with HP Vivera inks and HP photo papers meet rigorous standards to ensure your memories stay beautiful for generations. Click here to learn more about HP photo permanence and durability.

» aktualizacja atramentowych wkładów drukujących HP 61, 301, 122 i 802

Począwszy od maja 2012 r., firma HP wprowadza zmiany w następujących pojemnikach z tuszem: 564, 364, 178 i 862. Pasują one do obecnych i przyszłych modeli drukarek wykorzystujących tego typu pojemniki. Opracowano je tak, aby były współpracowały z kolejnymi produktami i umożliwiały korzystanie z nowych funkcji. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

» Zaktualizowane wkłady HP 178, 364, 564 i 862.

Od września 2010 roku, HP zaktualizowało pojemniki z atramentem o następujących numerach: 178, 364, 564 i 862. Zaktualizowane pojemniki będą mogły być używane tak w drukarkach dostępnych na rynku obecnie, jak i tych, których wprowadzenie jest planowane, pod warunkiem, że są z nimi kompatybilne. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

» Zmodernizowane wersje wkładów atramentowych HP 950 i 951

Począwszy od października 2012 r. firma HP produkuje zmodernizowane wersje wkładów atramentowych HP 950 i HP 951. Zmodernizowane wersje wkładów atramentowych są zgodne z obecnymi i przyszłymi drukarkami korzystającymi z tych numerów wyboru. Opracowano je tak, aby współpracowały z kolejnymi produktami i umożliwiały korzystanie z nowych funkcji. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Drukarki laserowe

» Cartridge warranty

Original HP LaserJet cartridges are covered by warranty. To see the limited warranty for your print cartridge, click here.

» HP Toner Cartridge Authentication

Zabezpiecz się przed oszustwem, korzystaj z oprogramowania HP Toner Cartridge Authentication, aby sprawdzać, czy kasety z tonerem są oryginalne, czy podrobione. Jeśli będziesz używać oryginalnych kaset HP, to w krajach/regionach objętych programem HP Rewards otrzymasz oferty nagród.

» Zamów materialy eksploatacyjne

Dzieki SureSupply, darmowemu narzedziu dostepnemu na stronie HP, bedziesz zawsze miec pod dostatkiem materialów eksploatacyjnych HP. Mozna go uzywac, aby w dowolnej chwili rozpoznac i zamówic wlasciwe zaopatrzenie online, zazwyczaj z darmowa dostawa, u autoryzowanego przedstawiciela lub bezposrednio w HP. Wiecej informacji.

» Recykling

Oddaj zuzyte wklady drukarek do ponownego przetworzenia — jest to proste i darmowe dzieki programowi HP Planet Partners — dostepnym w 45 krajach i terytoriach calego swiata. HP zapewnia, ze wszystkie zebrane w ten sposób wklady drukarek zostana poddane recyklingowi. HP nigdy nie napelnia ponownie wkladów, nie odsprzedaje ani nie wysyla na wysypisko. Wiecej informacji.