Přejdi na obsah

Tiskárna HP: Informace o spotřebních materiálech

Informace o originálním spotřebním materiálu od společnosti HP

Začátek obsahu

Výtěžnost stránek

Výtěžnost představuje počet stránek, který může uživatel s danou tiskárnou a tiskovou kazetou vytisknout. Údaj je založen na přesných předpokladech. Společnost HP se podílela na vývoji normy ISO/IEC 24711 pro určení výtěžnosti stránek při tisku na inkoustových tiskárnách, tento vývoj podporovala a normou se řídí. Společnost HP se podílela na vývoji norem ISO/IEC 19752 a ISO/IEC 19798 pro určení výtěžnosti stránek při monochromatickém a barevném tisku na laserových tiskárnách, tento vývoj podporovala a normami se řídí. .

Inkoustové tiskárny

» Ink supplies warranty

Original HP inkjet supplies are covered by a limited warranty. To see the limited warranty for your inkjet supplies, click here.

»

Z důvodu ochrany tiskového systému a zajištění kvality tisku některé inkoustové kazety od společnosti HP využívají údaj o „datu konce životnosti inkoustu“. Většina inkoustových kazet od společnosti HP však údaj o životnosti inkoustu nevyužívá, což znamená, že neobsahuje vestavěné datum, kdy přestanou fungovat. .

» skladování a manipulace s inkoustovými kazetami

K dosažení nejlepších výsledků používejte originální kazety HP a postupujte následovně

» Print permanence

Photos printed with HP Vivera inks and HP photo papers meet rigorous standards to ensure your memories stay beautiful for generations. Click here to learn more about HP photo permanence and durability.

» Aktualizované inkoustové kazety HP 61, 301, 122 a 802

Počínaje květnem 2012 provádí společnost HP aktualizaci následujících inkoustových kazet: HP 61, HP 301, HP 122 a HP 802. Aktualizované inkoustové kazety jsou kompatibilní se současnými i budoucími tiskárnami, které používají tato čísla kazet. Byly navrženy tak, aby tiskárny v budoucnu mohly přinášet nové funkce. Klepněte sem, abyste se dozvěděli více.

» Aktualizované inkoustové kazety HP 178, 364, 564 a 862.

Od září roku 2010 společnost HP aktualizovala čísla inkoustových kazet s následujícími čísly: 178, 364, 564 a 862. Aktualizované inkoustové kazety jsou kompatibilní se současnými a budoucími tiskárnami, které používají tato čísla výběru pro volbu kazety. Klepněte sem, abyste se dozvěděli více.

» Aktualizované inkoustové kazety HP 950 a 951

Počínaje říjnem 2012 společnost HP aktualizovala inkoustové kazety HP 950 a HP 951. Aktualizované inkoustové kazety jsou kompatibilní se současnými i budoucími tiskárnami, které používají tato volitelná čísla. Byly navrženy tak, aby tiskárny v budoucnu mohly přinášet nové funkce. Klepnete sem, abyste se dozvedeli více..

Laserové tiskárny

» Cartridge warranty

Original HP LaserJet cartridges are covered by warranty. To see the limited warranty for your print cartridge, click here.

» Ověřování tonerových kazet HP

Chraňte se před padělky a použitím softwaru pro ověření tonerových kazet HP zjistěte, zda jsou vaše tonerové kazety originální nebo padělané. A kde je to možné, instalujte originální tiskové kazety HP – získáte nabídky na odměny HP.

» Objednávání spotřebního materiálu

Bezplatný software SureSupply od společnosti HP pomáhá udržovat přehled o zásobách spotřebního materiálu pro tiskárny. Jeho prostřednictvím můžete kdykoliv zjišťovat stav zásob a provádět online objednávky správného množství inkoustu. Služba často zahrnuje bezplatné dodávky buďto od příslušného prodejce nebo přímo od společnosti HP. Více informací získáte klepnutím zde.

» Recyklace

Své tiskové kazety recyklujte – díky programu HP Planet Partners dostupnému ve 45 zemích a oblastech po celém světě se jedná o snadný a bezplatný proces. Společnost HP se zaručuje, že veškeré odevzdané tiskové kazety budou recyklovány odpovědným způsobem. Společnost HP kazety nikdy opětovně neplní, neprodává je dále, ani je nelikviduje na skládkách odpadu. Více informací získáte klepnutím zde.